Skip to main content
Call-центр:
(056) 373 28 77
Відділ продажів:
(056) 373 28 78

Наша компанія – це надійний партнер у сфері ІТ, який ефективно доповнює або повністю виконує функції, пов’язані з підтримкою та розвитком ІТ інфраструктури, а також забезпечує підтримку користувачів. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, спрямованих на оптимізацію бізнес-процесів та підвищення продуктивності наших клієнтів.

Однією з наших ключових послуг є розробка програмного забезпечення в сфері автоматизації процесів, облікових систем та інтеграційних рішень. Ми створюємо програмне забезпечення, яке відповідає потребам наших клієнтів і допомагає їм оптимізувати робочі процеси та підвищити ефективність бізнесу.

Крім того, ми забезпечуємо постачання, підтримку та розвиток продуктового програмного забезпечення, допомагаючи нашим клієнтам використовувати найсучасніші технології для досягнення їх бізнес-цілей.

Наша компанія також надає комплексне технічне обслуговування об’єктів торгівлі, офісів та споруд, що включає в себе проектну діяльність та монтаж систем контролю доступу, відеоспостереження та систем комерційного обліку.

Ми спеціалізуємося на постачанні, гарантійному та сервісному обслуговуванні комп’ютерного, торгового та фіскального обладнання, забезпечуючи безперебійну роботу технічних засобів для наших клієнтів.

Наша команда професіоналів також здійснює монтаж систем контролю доступу та електромереж, а також спеціалізованого обладнання, що допомагає забезпечити безпеку та надійність об’єктів наших клієнтів.

Крім того, ми надаємо послуги контакт-центру, що дозволяє нашим клієнтам забезпечити ефективну комунікацію зі своїми клієнтами та партнерами.

З нами ваш бізнес буде мати надійну технологічну підтримку та можливість розвиватися швидше та ефективніше.

Наші послуги:

Автоматизація бізнес-процесів

Задачи інтеграції, розробки програмних систем буд-якої складності, проектування та виготовлення програмно-апаратних комплексів на базі особистих продуктів та під замовлення …

Проектування та монтаж СКС

Виконуємо проєктування та монтаж систем структурованих кабельних мереж будь-якої складності на території всієї Украіни …

ІТ-аутсорсинг

Програмісти, адміністратори систем, бізнес-аналітики, тестувальники, віддалена технічна підтримка, команди з ІТ для Вашого бізнеса …

Сервісне обслуговування

Різноманітне розгалужене сервісне обслуговування Ваших робочих місць, оргтехніки, фіскальної та ваговимірювальної техніки, підмінний фонд …

Contact Center

Під проекти, сервіс, підтримку для внутрішнього та зовнішнього користувача…

Комплексне технічне обслуговування

Для Вашої інфрастуктури з електричних та сантехнічних мереж, холодильного устаткування, кондиціонування та вентиляції …