Skip to main content
Call-центр:
(056) 373 28 77
Відділ продажів:
(056) 373 28 78

Структуровані кабельні мережі є невід’ємною складовою будь-якого автоматизованого підприємства чи домогосподарства: підключення компьютера до локальної мережі та мережі інтернет, камери відеоспостереження, управління компонентами систем контроля та керування доступом, умний будинок, автоматизовані системи керування підприємством – все це потребує грамотного проектування та монтажа. 

Наші спеціалісти працюють на території всієї Украіїни, проектують та монтують СКМ будь-якої складності – від офісів чи логистичних центрів, депо площею десятки тисяч квадратних метрів до забезпечення роботи невеличкої аптеки чи магазина, відділення пошти. На рахунку компаніі багато тисяч успішно виконаних проектів по забезпеченню підприємств СКМ. Базова гарантія, що ми надаємо складає 10 років. 

А якщо треба, вона може сягати 25 років із спеціальною сертифікацією. Працюємо як із матеріалом Замовника, так і самі підбираємо витратні матеріали, що найбільш відповідають вимогам. За потреби складається проектна документація. 

Ми з Вами завжди ВЧАСНО, завжди ПОРУЧ!

Інші сервіси:

Contact Center​

В асортименті наших послуг є працюючий контакт центр із набором інструментів для обробки та консолидації

Деталі »
Відправте нам, будь ласка, свої данні, і наш менеджер обов'язково Вам відповість. :)