Skip to main content
Call-центр:
(056) 373 28 77
Відділ продажів:
(056) 373 28 78

Структуровані кабельні мережі є невід’ємною складовою будь-якого автоматизованого підприємства чи домогосподарства: підключення комп’ютера до локальної мережі та мережі інтернет, камери відеоспостереження, управління компонентами систем контролю та керування доступом, розумний будинок, автоматизовані системи керування підприємством – все це потребує грамотного проєктування та монтажу. 

Наші спеціалісти працюють на території всієї України, проєктують та монтують СКМ будь-якої складності – від офісів чи логістичних центрів, депо площею десятки тисяч квадратних метрів до забезпечення роботи невеличкої аптеки чи магазина, відділення пошти. На рахунку компанії багато тисяч успішно виконаних проєктів по забезпеченню підприємств СКМ. Базова гарантія, що ми надаємо складає 10 років. 

А якщо треба, вона може сягати 25 років із спеціальною сертифікацією. Працюємо як із матеріалом Замовника, так і самі підбираємо витратні матеріали, що найбільш відповідають вимогам. За потреби складається проєктна документація. 

Ми з Вами завжди ВЧАСНО, завжди ПОРУЧ!

Інші сервіси:

Contact Center​

В асортименті наших послуг є працюючий контакт центр із набором інструментів для обробки та консолидації

Деталі »
Відправте нам, будь ласка, свої данні, і наш менеджер обов'язково Вам відповість.