Skip to main content
Call-центр:
(056) 373 28 77
Відділ продажів:
(056) 373 28 78
Сontact center

В асортименті наших послуг ви знайдете все необхідне для ефективної обробки та консолідації звернень клієнтів вашого бізнесу.

Наш контакт-центр – це професійна команда операторів, а високотехнологічний хаб, готовий взяти на себе як одноразовий проект, так і повний обслуговування вашого клієнтського сервісу. Це означає, що ми дбатимемо про кожного вашого клієнта, чи то внутрішнього, чи комерційного, з однаковою увагою та професіоналізмом.

Наші оператори володіють не лише навичками роботи з нашими системами, але й можуть впроваджуватися у ваші власні інформаційні системи або системи клієнта. Ми готові до інтеграції, щоб забезпечити максимальну ефективність вашого бізнесу.

Час для нас не має значення. Наш контакт-центр працює 24/7, готовий прийняти та обробити звернення вашого клієнта в будь-який час доби. Кожне звернення буде оброблено згідно затвердженого бізнес-процесу чи сценарію обслуговування.

А ще, ви отримуєте повний звіт із статистикою, рекомендації для оптимізації процесів та гнучкість, яка допоможе вашому бізнесу розвиватися. Оберіть нас як партнера, і ми зробимо все можливе, щоб ваш клієнтський сервіс став ще кращим.

Інші сервіси:

Відправте нам, будь ласка, свої данні, і наш менеджер обов'язково Вам відповість.