Skip to main content
Call-центр:
(056) 373 28 77
Відділ продажів:
(056) 373 28 78

В світі багато різноманітних систем, що вирішують специфічні профільні завдання. Але що робити, коли Вам не потрібна коштовна система із її богатим набором?

Як оптимізувати використання вже існуючих систем, що знаходяться в експлуатації? Ми вирішуємо задачи інтеграції, розробки програмних систем буд-якої складності, проектування та виготовлення програмно-апаратних комплексів на базі особистих продуктів та під Замовлення. 

Професійна команда, що має великий досвід допоможе Вам на будь-якому етапі проекта. Від постановки задачи, виявлення проблеми до впровадження готового рішення. 

Для вирішення ми залучаємо компетентні команди, досвід яких дозволяє обрати оптимальне рішення. Це може бути готові системи чи їх компоненти, власна розробка, інтеграція, або проектування програмно-апаратного комплексу з повним пакетом документів. Спеціалізація нашої компанії це співпраця як із корпоративними Замовниками в галузі рітейл, логистики де запити носять системний характер, так і з середніми та невеликим компаніями де потрібен індивідуальний підхід.

 

Інші сервіси:

Contact Center​

В асортименті наших послуг є працюючий контакт центр із набором інструментів для обробки та консолидації

Деталі »
Відправте нам, будь ласка, свої данні, і наш менеджер обов'язково Вам відповість. :)